GALAXY TRUCKER

• Staň se vesmírným pilotem v naší letošní celoroční hře 2022 – 2023!
  • Buduj kosmické lodě, s kterými se vrhneš do vesmírných dobrodružství!
  • Získej pilotní průkaz profesionála!
  • Investuj vydělané kredity do licencí, které zhodnotí tvou další činnost!
  • Vydej se na drsnou štreku vesmírem a zvládni ji lépe než ostatní piloti!
  • Čím více kreditů získáš, tím více budeš na konci školního roku vítězem celoroční hry!

A co pro to udělat?

Začít chodit do našeho KSDH klubu a na akce, které pořádá. A hrát s námi stolní a deskové hry. To především. No a pak se uvidí!

Licence vám pomohou k dalšímu kreditu!

Každý pilot ví, že vlastnit nějakou tu galaktickou licenci se vždycky vyplatí. Můžete tak získávat další a další kredity za různé činnost. A v neposlední řadě i výhody při draftu lodních dílů nebo samotném letu. Stačí si jen vhodnou a dostupnou licenci zakoupit.
První licence vás bude stát 5 kreditů. Každá další pak o 1 kredit více. Ale co si budeme povídat, tyto investice se vždy vyplatí. Nezapomínejte, že každý pilot může vlastnit nejvýše devět licencí. Tak vybírejte dobře. Během školního roku se totiž ještě nějaké nové mohou objevit.

Seznam dostupných licencí:

LicenceZískaná výhoda
Tuto licenci získává každý nový zaměstnanec firmy Společnost, s.r.o.. Takže není třeba ji znovu kupovat.
Zisk 2 kredity za „nejkrásnější“ loď na konci turnajového letu.
Zisk 1 kredit za donesené společné zásoby na pravidelný klub.
Před turnajovým letem si může vybrat a nalepit jeden z pěti náhodně nachystaných dílků.
Během draftu si může dát jeden dílek stranou.
Pokud ho během draftu nevyužije, vrátí ho zpět do zásoby a přijde o 1 kredit.
Zisk 1 kredit za každou licenci, kterou majitel vlastní. Včetně této. Započítá se vždy po turnajovém letu.
Po ukončení draftu může majitel této licence své právě získané dílky před přilepením přeuspořádat.
Zisk 3 kredity za účast na deskoherním turnaji/akci mimo pravidelný klub. Včetně těch, které nepořádá KSDH.
Zisk 2 kredity za viditelné nošení loga klubu na veřejné akci.
Zisk 3 kredity za vytvořenou a zveřejněnou recenzi společenské hry na webu KSDH. Ve formátu KSDH recenzí.
Zisk 3 kredity za článek o deskovkách či klubu na webu KSDH i jinde. Jeden článek lze ohodnotit pouze jednou.
Zisk 1 kredit za každou návštěvu pravidelného klubu.
Zisk 3 kredity za každý vytvořený materiál
v edici vydaných klubových TOP 5.
Zisk 3 kredity za účast na turnajovém letu.