Reference

Městská knihovna Litomyšl spolupracuje s Klubem stolních a deskových her už od roku 2013 k plné spokojenosti všech zúčastněných. Naši průvodci – lektoři Jéňa a Světlušák jsou skvělí. Dokáží všechno vysvětlit, ukázat a hlavně lidi nadchnout. A že to v knihovně nemají jednoduché, k nám totiž chodí na deskovky všechny generace – malé děti, předškoláci, školáci, maminky, tatínkové i babičky a občas i nějaký dědeček.
IVA PEKNÍKOVÁ – Městská knihovna v Litomyšli

Jediný den, kdy na pódiu změníme nástroje za karty a figurky a noty vystřídají herní plány. Podstata však vlastně zůstává stejná – HRAJEME. Pořad plný napětí soustředění radosti i smíchu. Jen orchestrem jsou tentokrát sami návštěvníci.

Děkujeme Klubu stolních a deskových her Litomyšl, že pro naši doprovodnou scénu tohle celodenně prováděné dílo rok, co rok připravuje.

KAREL TELECKÝ – NÁRODNÍ FESTIVAL SMETANOVA LITOMYŠL