Hlavní nabídka:

Klub stolních a deskových her Litomyšl


Přejdi na obsah

Pravidla klubu

Klub

Pravidla našeho klubu, kdo je nebude respektovat nechť ho potká trest. Tresty jsou velmi tvrdé a málo kdo je přežije v nabídce je: odečet bodů, mučící žínka a neukrutnější z ukrutných koktejl KAMIL.


1. HRAJEŠ NEBO JÍŠ! Já vím, že ideál je hrát a jíst zároveň, ale nerad seškrabuju salám z karet, nebo čekám až vláček z Ticketu projde trávicím traktem, abych ho vrátil do krabice...

2.
STOP MOBILŮM! Děláme to kvůli vám, šetříme váš kredit, šetříme vaše prsty, které by se unavovaly zbytečným bubnováním na klávesnice a displeje vašich strojů. Proto od 16:00 - 19:00 platí zákaz používání veškeré telekomunikační techniky.

3.
MLUVA DLAŽDIČE! Nebudeme a netolerujeme vulgární a sprostou mluvu. Na tento způsob komunikace mají nárok dlaždiči, s minimálně tříletou praxí. Tento bod neplatí pro osoby, které předloží výuční list oboru dlaždič a prokáží tříletou praxi v oboru.

4.
CHOVÁNÍ HULVÁTA. Pokud spolu máme žít, lépe řečeno hrát musíme se umět k sobě chovat. Oslovujeme se jménem, zbytečně neprovokujeme, nevyvoláváme hádky a jiné rozbroje.

5.
KOKTEJLY. Po mnoha a mnoha pohledech na různé koktejly různých barev, tvarů, struktur, vůní, konzistencí a míry odpornosti, jsme došli k pravidlu 3 a dost. Tzn., že koktejl se může skládat maximálně ze tří surovin stejného skupenství. (výjimkou je ovoce, které slouží k ozdobení koktejlu). Kečup, sekaná a chipsy do koktejlů nepatří!!!

6.
VLAJKY SVĚTA. Tato nesmírně zajímavá a vědomosti podporující hra je povolena hrát, pouze s hráči, kteří znají 5 a méně vlajek světa. V opačném případě hra postrádá smysl a je velmi kontraproduktivní.

7.
HLASOVÁNÍ. Děláme to neradi, ale jde o velké peníze pro vítěze. A chci-li být někdo vítězem, musí proto taky něco udělat. Proto, kdo nepřidá hlas do hlasování o turnajovou hru. Nezíská z turnaje žádné body. Tak jest!

8.
MAGIC. (MtG) toto magické slůvko je tak magické, že by nemělo být bráno na lehkou váhu, proto by od 16:00 – 19:00 nemělo vůbec zaznít. Přece jen jde o naše a vaše zdraví, člověk nikdy neví co ta potvurka magická provede...

9.
KYTÁRKA. Fajn hračka a vypalovačky typu "já sem asi blázen máme tady krytý bazén..." jsou velmi chytlavé. Ale my prostě řekli NE!


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku