Deskoherní testovač

Vítejte autoři dosud nevydaných deskových her!
Možná si je schováváte do šuplíku nebo máte dojem, že ještě nejsou dost vyladěné. Právě pro vás pořádáme DESKOHERNÍ TESTOVAČ. Jednodenní v naší klubovně, do které můžete přinést svou hru a získat od hráčů neocenitelné informace.

Vítejte hráči a vydavatelé deskových her!
Možná si chcete zahrát hru, kterou dosud na pultech obchodů nenajdete nebo právě hledáte nějakou, která by stála za vydání. A nebo jen rádi testujete něco nového a dokážete se o své pocity a postřehy s autorem hry podělit.

Pro všechny z vás pořádáme

Na této akci jsou hry rozděleny do dvou sekcí.
a) Samoobslužné hry:
Do této sekce řadíme hry, které přineseš v krabici či jiném, konkrétním obalu. Hru položíš na námi určené místo a každý, kdo projeví zájem, si hru vezme k volnému stolu, prostuduje si pravidla, komponenty a hru si zahraje. Bez předvedení autorem. Hráči budou mít k dispozici psadla a karty na záznam svých pocitů, otázek a nápadů týkajících se dané hry.

b) Předváděné hry:
Do této kategorie řadíme hry, které autor v určeném čase a na určeném místě sám představí, vysvětlí a odřídí. Takového předvedení se mohou účastnit jak aktivní hráči, tak libovolné množství „okukovačů“. I zde budou k dispozici psadla a karty pro autora, aby si mohl zaznamenat cokoliv. Od reakcí hráčů až po své vlastní nápady.

Obecné informace

Kde: Akce se koná v naší klubovně ve sportovní hale Jiskra U Plovárny 1061 Litomyšl.
Kdy: To se ještě letos uvidí.
Další informace:
Toalety a tekoucí voda jsou k dispozici. Přezůvky, prosím, s sebou. Občerstvení si přineste vlastní. Na tuto akci obvykle plynule navazuje Board game night – noční hraní, kterého se lze rovněž zúčastnit. Jak to bude letos, uvidíme.

Pro autory

Pokud chcete přivézt svou hru či více her na konkrétní akci, neváhejte nám to před akcí sdělit prostřednictvím přihlašovacího formuláře ZDE k dispozici. Po zadání hry do tohoto formuláře vás budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.

Momentálně není možné přihlašovat hry na nadcházející akci.

Samoobslužné hry – seznam přihlášených:

  •  

Předváděné hry – seznam přihlášených:

  •  

Takhle jsme hráli a testovali v roce 2019: