Deskoherní testovač

Vítejte autoři dosud nevydaných deskových her!
Možná si je schováváte do šuplíku nebo máte dojem, že ještě nejsou dost vyladěné. Právě pro vás pořádáme DESKOHERNÍ TESTOVAČ. Sobotní akci v naší klubovně, do které můžete přinést svou hru a získat od hráčů neocenitelné informace.

Vítejte hráči a vydavatelé deskových her!
Možná si chcete zahrát hru, kterou dosud na pultech obchodů nenajdete nebo právě hledáte nějakou, která by stála za vydání. A nebo jen rádi testujete něco nového a dokážete se o své pocity a postřehy s autorem hry podělit.

Pro všechny z vás pořádáme

Na této akci jsou hry rozděleny do dvou sekcí.
a) Samoobslužné hry:
Do této sekce řadíme hry, které přineseš v krabici či jiném, konkrétním obalu. Hru položíš na námi určené místo a každý, kdo projeví zájem, si hru vezme k volnému stolu, prostuduje si pravidla, komponenty a hru si zahraje. Bez předvedení autorem. Hráči budou mít k dispozici psadla a karty na záznam svých pocitů, otázek a nápadů týkajících se dané hry.

b) Předváděné hry:
Do této kategorie řadíme hry, které autor v určeném čase a na určeném místě sám představí, vysvětlí a odřídí. Takového předvedení se mohou účastnit jak aktivní hráči, tak libovolné množství „okukovačů“. I zde budou k dispozici psadla a karty pro autora, aby si mohl zaznamenat cokoliv. Od reakcí hráčů až po své vlastní nápady.

Obecné informace

Kde: Akce se koná v naší klubovně v Městské sportovní hale T. G. Masaryka 1145 Litomyšl.
Kdy: V prosinci 2021 je akce kvůli COVID situaci zrušena.
Další informace:
Toalety a tekoucí voda jsou k dispozici. Přezůvky, prosím, s sebou. Občerstvení si přineste vlastní. Na tuto akci plynule navazuje Board game night – noční hraní, kterého se lze rovněž zúčastnit.

Pro autory

Pokud chcete přivézt svou hru či více her na konkrétní akci, neváhejte nám to před akcí sdělit prostřednictvím přihlašovacího formuláře ZDE k dispozici. Po zadání hry do tohoto formuláře vás budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.

Momentálně není možné přihlašovat hry na nadcházející akci.

Samoobslužné hry – seznam přihlášených:

  •  

Předváděné hry – seznam přihlášených:

  •  

Takhle jsme hráli a testovali v roce 2019: