Pravidla klubu

Zde jsou pravidla našeho klubu. Kdo je nebude respektovat nechť ho potká trest. V rámci letošního Galaxy Truckeru zaplatí postava za každé porušení pravidel dva kredity. Přičemž dluhy se jí střádají a proslýchá se, že postava s dluhy nebude vpuštěna na žádný turnajový let. A to je již na pováženou.

1. HRAJEŠ NEBO JÍŠ! Já vím, že ideál je hrát a jíst zároveň, ale neradi seškrabujeme salám z karet, nebo čekáme až vláček z Ticketu projde trávicím traktem, abychom ho vrátili do krabice…

2. 
STOP MOBILŮM! Děláme to kvůli vám, šetříme váš kredit, šetříme vaše prsty, které by se unavovaly zbytečným bubnováním na klávesnice a displeje vašich strojů. Proto od 16:00 – 19:00 platí zákaz používání veškeré telekomunikační techniky vyjma potřeb klubu.

3. 
MLUVA DLAŽDIČE! Nebudeme a netolerujeme vulgární a sprostou mluvu. Na tento způsob komunikace mají nárok dlaždiči s minimálně tříletou praxí. Tento bod neplatí pro osoby, které předloží výuční list oboru dlaždič a prokáží tříletou praxi v oboru.

4. 
CHOVÁNÍ HULVÁTA! Pokud spolu máme žít, lépe řečeno hrát, musíme se umět k sobě chovat. Oslovujeme se jménem, zbytečně neprovokujeme, nevyvoláváme hádky a jiné rozbroje.

5. 
KOKTEJLY! Po mnoha a mnoha pohledech na různé koktejly různých barev, tvarů, struktur, vůní, konzistencí a míry odpornosti, jsme došli k pravidlu 3 a dost. Tzn., že koktejl se může skládat maximálně ze tří surovin stejného skupenství. (výjimkou je ovoce, které slouží k ozdobení koktejlu). Kečup, sekaná a chipsy do koktejlů nepatří!!!

Svou účastí v klubu účastníci akceptují dodržování těchto pravidel a sdílení fotek z akcí a činností klubu, na kterých se nachází.