Školní rok 2023 – 2024 začínáme 21. září v klubovně u zimního stadionu:

Pravidelný deskoherní klub probíhá ve čtvrtek v čase 16:00 – 19:00.
Přijímáme členy od 8 let. Horní hranice pro hraní deskových her snad ani neexistuje.
Členský poplatek na tento školní rok činí 1000,- Kč. Případně 500,- Kč na půl roku.
Jednorázová účast na pravidelném klubu činí 50,- Kč.
Účastnické poplatky na turnaje, víkendovky a podobné námi organizované akce se vždy odvíjí od konkrétní akce. A jsou včas k dispozici.

Náš klub má již dlouholetou tradici, první hráči ho začali navštěvovat v roce 2005. Od té doby hráči, klubovna i forma hraní doznali řady změn. V klubu se za tu dobu vystřídalo velké množství hráčů, ale jedno zůstalo, chuť si zahrát, vyzkoušet deskové, karetní i jiné společenské hry. Scházíme se každý týden ve čtvrtek od 16:00 do 19:00 v klubovně, která se nachází ve sportovní hale Jiskra poblíž zimního stadionu. Naše schůzky neprobíhají jako v tradičních hernách, kam přijdete, otevřete si skříň s hrami, vyberete si, co chcete hrát a pak možná marně přesvědčujete ostatní, aby si zahráli právě vámi zvolenou hru. Tak to u nás nechodí. Každá schůzka má určité téma, které se průběžně mění. Tomuto tématu odpovídají hry, které hrajeme. Každou hru vás naučíme, pečlivě vysvětlíme pravidla a pak už jen hurá hrát. Vítěz zvolené hry dostane bonusové body do celoročního hodnocení. Pravidelní členové klubu se účastní tématické celoroční hry, jejíž vítěz si odnese nějakou tu cenu. Čas od času přijde na řadu turnaj ve hře, kterou si hráči vyberou a odhlasují. Každou turnajovou hru před turnajem zkoušíme a trénujeme…. Je toho víc a každý rok přicházíme s něčím novým.

K dispozici máme více než 700 her různých žánrů, takže si určitě vybere každý hráč.

Pokud vás náš klub zaujal a chcete si zahrát deskové hry, neváhejte a přijďte nás navštívit. Těšíme se na vás.

Najděte nás v nové klubovně.

Podívejme se, kolik různých her si již v letošním školním roce účastníci našich pravidelných klubů zahráli, kolik těch účastníků bylo a kolik na to měli času.