Vlastní tvorba

Netrávíme čas pouze hraním a předváděním her. Máme i vlastní nápady, které se snažíme realizovat. Patří mezi ně různé materiály pro veřejnost a deskové hry z vlastních hlav.

Dokumenty o hrách a hraní her

Co jsou moderní společenské hry? Proč hrát deskové hry? Jaké druhy společenských her existují? Jak vybrat „správnou“ deskovou hru? Pokud vás napadají takové a podobné otázky a zatím jste se nás nestihli zeptat, přečtěte si stručný manuál, který jsme pro vás vytvořili. Tento dokument je rovněž v tištěné podobě k dispozici na všech našich akcích.

Stručné odpovědi na nejčastější otázky týkající se společenských her (PDF)

Deskové hry z vlastních hlav

V současné době se snažíme přenést z venkovních hřišť pod střechu naši pálkovanou hru pro dvě družstva nazvanou Gorka Morka. Vypadá to, že se nám daří. Nyní pracujeme na testování hry, vytváření herních komponent a hledáme způsoby, jak ji vydat v takové podobě a množství, aby se dostala mezi své četné fanoušky. Hru si můžete vyzkoušet na našem klubu nebo při akcích a táborech, které pořádáme či se na jejich pořádání podílíme.

Testujeme, ladíme a připomínkujeme autorské hry některých z nás. A snažíme se jejich představení a testování přenést i na naše akce určené veřejnosti. Protože testování, ladění a hlavně zpětná vazba od účastníků jsou neocenitelnou pomocí při jejich realizaci.